ЩОБ ДОПОМОГТИ ДІТЯМ, ЇХНІМ БАТЬКАМ ТА ОПІКУНАМ ЗНИЗИТИ РІВЕНЬ СТРЕСУ, ВПОРАТИСЯ З ЕМОЦІЙНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ ТА ПІКЛУВАТИСЬ ПРО ЗДОРОВ'Я, БЕЗПЕКУ ТА РОЗВИТОК ДІТЕЙ ПІД ЧАС ВІЙНИ, МИ ПУБЛІКУЄМО РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ТА КОРИСТНІ МАТЕРІАЛИ. ЦЕ ВАША ДИТЯЧА ТОЧКА "СПІЛЬНО" ВІД ЮНІСЕФ. ТАКОЖ БАГАТО МАТЕРІАЛІВ МИ ПУБЛІКУЄМО НА ОФІЦІЙНИХ КАНАЛАХ ЮНІСЕФ УКРАЇНА У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ, ДОЛУЧАЙТЕСЬ!

wym-1653479183859

ЧИМ ЗАЙНЯТИ ДИТИНУ В НАДЗВИЧАЙНІЙ СИТУАЦІЇ ІГРИ ТА ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ У НЕЗВИЧНИХ ОБСТАВИНАХ

wym-1653479199824

«ДИТЯЧИЙ САДОК ОНЛАЙН» ВІД НУМО, ЗА ПІДТРИМКИ ЮНІСЕФ, МОН ТА MEGOGO ЗАПРОШУЄМО ДОШКІЛЬНЯТ НА ЦІКАВІ ТА КОРИСНІ ОНЛАЙН ЗАНЯТТЯ!

wym-1653479222627

ЯК ПІДТРИМАТИ ТА ЗАСПОКОЇТИ ДИТИНУ ПІД ЧАС ВІЙНИ?

wym-1653479247999

Корисна інформація розміщена на сайті МОН "Сучасне дошкілля під крилами захисту", "THE LEGO FOUNDATION" .

/Files/images/юнисеф.jpg

ЮНІСЕФ: спільнота для батьків.

/Files/images/изображение_viber_2022-08-25_11-13-25-337.jpg

Особливо вразливими в умовах війни є родини з дітьми з труднощами розвитку або інвалідністю, зокрема ті, хто вимушені були покинути рідну домівку.

• Куди звернутися по консультацію психолога, логопеда або вчителя-реабілітолога?
  • Як записатися до лікаря на новому місці?
  • Як потрапити на навчання в інклюзивному класі чи групі?
  • Де отримати колісне крісло або слуховий апарат для дитини?
  • На яку іншу допомогу можуть розраховувати сім’ї з дітьми з труднощами розвитку або інвалідністю?

Ми зібрали відповіді на ці та інші запитання в одній брошурі. Завантажуйте її та діліться зі знайомими wym-1661851705978