Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 розташований в мальовничому та зеленому куточку Холодногірського району за адресою: вулиця Сочинська, 83.

Будівля, в якій розташовано заклад, датується 1925 роком. У травні 1937 року в будівлі було відкрито ясла-садок для дітей робітників Південної залізниці. Через кілька місяців після визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників у 1943 році, заклад відновив свою роботу та функціонує по теперішній час.

/Files/images/DSCN3042.jpg

З 1943 по 1996 роки він був ясла-садочком № 7 «Південної залізниці», з 1996 по 2003 рік реорганізовано у заклад освіти дитячий ясла-садок №7 санаторного типу державного підприємства «Південна залізниця». У 2003 році заклад передано до комунальної власності міста Харкова.

За час роботи закладу його вихованцями стало не одне покоління мешканців мікрорайону, випускникамм садочку стали близько 3500 тисячі дітлахів. Сьогодні у 3-х групах тут отримують дошкільну освіту 54 дитини. Очолює заклад Кривонос Марина Леонідівна.

Доброю традицією є те, що випускники у майбутньому приводять до садочку своїх дітей та онуків. Ще одним цікавим фактом у біографії закладу є те, що серед працівників закладу багато хто був його вихованцем у дитинстві./Files/images/купала.jpg

У закладі створена та підтримується родинна атмосфера, яку підтримує професійний та дружній колектив. Серед педагогів закладу є переможці та фіналісти професійних міських та обласних конкурсів.

За період свого існування заклад пройшов великий шлях осучаснення та переобладнання. У закладі на дітей чекають відремонтована будівля, затишні спальні та комфортні групові кімнати.

Однією з візиток закладу є велика зелена територія із зручними ігровими майданчиками та павільйонами. Завдяки цьому оздоровча робота завжди була і є пріоритетом виховної роботи з дітьми. У вихованців є можливість милуватися красою квітників, залучатися до догляду за ними, брати безпосередню участь у догляді за городиною та смакувати смачний врожай вирощений власноруч. /Files/images/рз.jpg

Для дітей у садочку завжди проводяться цікаві, сучасні розвиваючі та виховні заняття, традиційні фольклорні розваги та свята, спортивні змагання, наявна психологічна підтримка практичного психолога закладу, у кожного єможливість брати участь у заходах та конкурсах різних рівнів.

З 2021 року у закладі відкрита група компенсуючого для дітей з важкими вадами мовлення.

/Files/images/логопед.jpg

А нйважливіше, що на дітей чекає – це гарний настрій, радісне спілкування з однолітками та яскраве пізнання складного, але такого цікавого світу.

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) N 7 комбінованого типу Харківської міської ради» радо чекає на Вас за адресою: вул. Сочинська, 83, м. Харків, телефон (057) 724-61-23, e-mail: dnz7mar@ukr.net. Сайт нашого закладу: dnz7.edu.kh.ua./Files/images/ярмапрок в.jpg