Наші традиції

У нашому закладі відбувається багато різноманітних свят, розваг та тематичних заходів.

1 ВЕРЕСНЯ

Щороку у цей день діти старшої групи є активними учасниками свята 1 дзвоника на базі ЗЗОШ № 57. А у закладі в цей день проводиться літературно - музичне свято "День знань" на який запрошуються батьки дітей, представники громадкості./Files/images/IMG-3df20e1a2819978ebe625803214cdfa7-V.jpg

День захисника України.

Вже кілька років у закладі проводиться Свято козацтва, на якому хлопчаки показують свою завзятість, а дівчата - кмітливість./Files/images/IMG_5408.jpg

Золота осінь.

Щороку у жовтні місяці проводиться свято зустрічі осені. Беруть участь діти всіх груп, їх батьки. Діти вітають Осінь віршами, піснями, таночками, а вона - дячить їм смачним чатуванням.

День працівників дошкільної освіти

В цей день відбувається вшанування всіх працівників дошкільного закладу. Для них організовується концерт, на який запрошуються батьки та представники громадкості

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. До дітей у гості приходять Дід Мороз та Снігуронька; Баба Яга та Хурделиця; запальні пірати та яскраві сніжиноньки.

Свято Масляної

Це веселе та смачне свято дуже люблять наші діти.

/Files/images/IMG_20190115_104720.jpg

День Матері.

Це найсоняшне та найтендітніше свято. На цьому святі діти вітають своїх любих матусь, бабусь з їх святом.

День народження Т.Г.Шевченка

Традиційно в березні в закладі відбувається літературно-музичне свято, присвячене дню народження великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.

/Files/images/DSCN0628.jpg

Випускний бал.

31 травня шороку на базі закладу відбувається випускний бал. До нього діти готують вірші, пісні, і, звичайно, випускний вальс/Files/images/IMG_20190531_111604.jpg

Ми пишаємося тим, що у нашому закладі підтримується наступність поколінь наших вихованців.

1червня - День захисту дітей.

/Files/images/DSCN2121.jpg

Оздоровлення дітей в літній період

/Files/images/DSCN3981.jpg

Щороку під час літнього оздоровлення дітей проводяться різні заходи:

- організація додаткового прийому їжі;

- оптимізація рухового режиму;

- оптимізація організації питного режиму;

- збільшення вартості харчування за рахунок додавання свіжих фруктів та овочів;

- різні види загартування тощо...

Свято Паски

І звичайно ми не можемо не згадати веселе та довгоочікуване Свято Паски.

Ой, на Івана, ой на Купала!/Files/images/IMG_20200707_104122.jpg