Відео занять – ігор з кольоровими цеглинками LEGO для батьків - "THE LEGO FOUNDATION" - ІГРОВІ ОНЛАЙН-ВЗАЄМОДІЇ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ

Життя для дітей – це постійне пізнання нового, самовдосконалення, гра та розвага. Сучасні діти, які живуть у форматі online мають абсолютно новий тип мислення. Всім відомо, що діти дошкільного віку – природжені дослідники і винахідники. Ці закладені природою здібності найшвидше реалізовуються й удосконалюються під час роботи з матеріалом LEGO, який створює поживний ґрунт для гри, навчання, творчості, фантазії, розвиває критичне мислення, вміння вправлятися з проблемними завданнями, дозволяє малюкам втілити багато важливих ідей і розвинути необхідні у подальшому житті навички.

Кольорові цеглинки LEGO дають змогу поєднати гру дитини з навчанням легко та невимушено та інтегрувати мовленнєвий, пізнавальний і соціально-комунікативний розвиток.

Під час ігрової діяльності діти можуть виявляти свої здібності та фантазію, створювати щось незвичайне. А головне — будь-яку зроблену модель можна переробляти й щоразу створювати нові форми й елементи.

LEGO – найулюблена та найпоширеніша на сьогодні педагогічна система для навчання та розвитку дитини.

- https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02jHPodENCRs2KaSjvMJfHvd5noVCe7eCWTktTTnJVm6XYBW1pfbXW38RFVUbjNhw1l&id=100066894640084

- Платформа розвитку дошкільнят «НУМО» - НУМО– це ваш помічник із розвитку дитини 3-6 років у садочку або вдома, розроблений залученими експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки. На сайті є матеріали для батьків, опікунів та вихователів, які разом щоденно докладають зусиль задля гармонійного розвитку дошкільнят.

- Батьки дітей дошкільного віку, пропонуємо Вам підбірку матеріалів для організації діяльності з дітьми відповідного віку - СУЧАСНЕ ДОШКІЛЛЯ ПІД КРИЛАМИ ЗАХИСТУ.

Знаходьте час і місце розповісти/прочитати казку, історію, оповідання; вчіть вірші напам’ять; переглядайте разом мультфільми; опрацьовуйте разом матеріали різноманітних освітніх платформ (багато з них відкрили доступ до своїх матеріалів на безкоштовній основі); надавайте значення дитячим справам; розмовляйте зі своєю дитиною; розмірковуйте, припускайте, мрійте, фантазуйте про все на світі; грайте разом. Все це допомагає дитини відчувати себе у безпеці. Звертайтеся за консультацією, підказкою, порадою до вихователів вашої дитини, до методиста, психолога та всіх фахівців дитячого садка, який відвідує ваша дитина. Шукайте можливості взаємопідтримки.