Підписатися на RSS

Березень - квітень 2022 року заклад тимчасово припинив свою роботу.

/Files/images/unnamed.png

Фото наших корисних і смачних страв знаходяться за цим посиланням - wym-1643624903266

Шановні батьки!

У нашому закладі дошкільної освіти, як і в усіх дошкільних закладах України з січня 2022 року організація харчування відбувається згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 "Про затвердження норм та Порядку оршанізації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку".

Все нове завжди викликає багато питань та незрозумілостей, тому ми хочемо внести ясність у дуже важливе питання - питання організації харчування дітей.

Заклад отримує продукти харчування від постачальників тільки якісні та сертифіковані, це контролюється медичним працівником та комірником. Ми, в свою чергу, дотримуємось всіх вимог товарного сусідства та термінів зберігання продуктів.

Кухарі закладу суворо дотримуються технології приготування страв, максимально докладаючи зусилля, щоб наші вихованці із задоволенням могли смакувати апетитними сніданками, смачними обідами, корисними вечерями. Хочемо запевнити Вас, наші небайдужі батьки, що всі зміни у харчуванні спрямовані на покращення здоровья наших дітей. І дуже добре, що ми маємо можливість з маличку привчати наших дітей харчуватися смачно, корисно та збалансовано.
Які ж позитивні зміни відбулися у дитячому харчування?

Збільшено кількість споживання фруктів, овочів, м'яса, риби, молока та кисломолочних продуктів, круп та бобових;

обмежено кількість споживання солі та цукру, жирів рослинного та тваринного походження;

зменшено кількість споживання хлібобулочних виробів та картоплі;

виключено ковбасні вироби, плодовоовочеві консерви, кондитерські вироби.

Кiлькiсть переглядiв: 159

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.