Підписатися на RSS

25.11.2020 року пройшло засідання пе6дагогічної ради ЗДО на тему: "Формуємо національно - патріотичної компетентності через ігрову діяльність дітей". Були розглянуті наступні питання:/Files/images/IMG_20200122_094915.jpg

1. Виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради.

2. Доповідь "Значення народної гри для формування національно - патріотичної компетентності здобувачів дошкільної освіти".

3. Мозковий штурм "Народна гра та патріотичне виховання".

4. Ознайомлення педагогів з результатами тематичного вивчення "Рівень роботи щодо формуіввання національно - патріотичної компетентності через ігрову діяльність дітей".

5 Вироблення рекомендація для батьків "Виховуємо патріота. Поради. Рекомендації".

31.08.2020 року відбулося засідання педагогічної ради ЗДО на тему: "Починаємо новий навчальний рік: перспективи, реалії". На засіданні було розглянуто наступні питання:

1. Пріоритети в роботі дошкільної установи на новий навчальний рік, ознайомлення та ухвалення річного плану роботи на 2020/2021 н.р. /Files/images/IMG_20190830_134813.jpg

2. Про результати оперативно - оглядового контролю щодо підготовки закладу до нового навчального року.

3.Визначення програм розвитку, навчання і виховання дітей.

4. Аналіз стану роботи щодо організації БЖД вихованців ЗДО та запобігання всім видам дитячого травматизму.

Коментарi