Підписатися на RSS

Наш заклад дошкільної освіти розташований у тихому, мальовничому куточку міста Харкова. Відвідують його 75 дітлахів віком від 2 до 6 років. Засновник – Харківська міська рада. Форма власності – комунальна. Юридична адреса: м. Харків, вул. Сочинська 83, контактний телефон ( 057) 724-61-23. У закладі функціонує 3 групи: І молодша, середня та старша. Режим роботи закладу – з 7.00 до 19.00.

Фізкультурно-оздоровча та лікувально-профілактична робота в ЗДО здійснюється за системою, яка грунтується на новітніх досягненнях науки і практики, й постійно вдосканалюється. /Files/images/IMG-98811da4a5b033efecfb6a52f0d5b921-V.jpg


Приміщення одноповерхове, цегляне. Площа земельної ділянки 0,4 га. Є великий фруктовий сад, багато квітників, господарчий двір, три ігрові майданчики, спортивна площадка. Влітку діти із задоволенням оздоровлюються у плескальці.
Штат нашого закладу укомплектований повністю. З 7 педагогів 6 мають вищу освіту. У закладі працює практичний психолог Ганяк Наталія Олександрівна – спеціаліст першої категорії, стаж педагогічної роботи 25 років. Медичну роботу проводить старша медична сестра Бондаренко Лілія Володимирівна та Герасименко Ольга Олександрівна. Повноцінне чотирьохразове харчування дітей, аромотерапія, інгаляції,масаж, загартовуючи процедури, щеплення, контроль за руховою активністю дітей – це її щоденна праця. Загальними зусиллями педагогічного колективу, батьків дітей, засновниками у закладі створюється атмосфера комфортного особистісного зростання для дітей, відповідних матеріальних та психолого – педагогічних умов педпроцесу.
Основні принципи роботи педагогічного колективу нашого закладу:


органічне поєднання родинного та суспільного виховання;

максимальне пристосування до природних особливостей дитини;

диференціація освітньо-виховного процесу відповідно до індивідуальних здібностей, інтересів, потреб дитини;

забезпечення активної позиції дитини у самовираженні та співробітництві з дорослими;

введення дитини у світ національної культури, формування інтересу і поваги до неї, активного використання в житті.
Пріоритетне завдання педколективу ДНЗ № 7 – збереження та зміцнення здоров’я дітей. Вважаємо, ми не повинні зупинятися на досягнутому. Ми визнаємо неповторність і оригінальність кожної дитини і прагнемо навчити дітей жити в гармонії з собою та навколишнім світом.


Досягнення: заклад віднесений до районної мережі Шкіл сприяння здоров'ю. Педагоги закладу неоднаразово відмічалися Дипломами різних ступенів за участь у професійних конкурсах міського та обласного рівня.

Кiлькiсть переглядiв: 578

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.